Nálepky na stenu - Ornament
 • Nálepky na stenu - Ornament

Nálepky na stenu - Ornament

04825

22,60 € s DPH


Nálepka je vyrobená zo samolepiacej fólie, dodávaná s prenosnou fóliou.

• Možnosť zrkadlového obrazu – znamená že nálepka smeruje do opačnej strany.

Viac detailov

Varianty
54 x 93cm 22,60 € ks
94 x 160 cm 60,00 € ks

Tovar je vyrábaný na mieru. Dodacia doba je od 5 do 10 pracovných dní. V prípade otázok ohľadom nálepky alebo dodacej doby nás kontaktujte cez kontaktný formulár alebo na tel. čísle: 0918 522 999

 


Najžiadanejším spôsobom dekorovania stien sú nálepky.

Galéria
 • Použitie je jednoduché a naša ponuka motívov bohatá.
 • Nálepky sú matné vinylové fólie (s 5 ročnou zárukou od výrobcu na použitie na hladkom,nesavom povrchu).
 • Nálepky sa viackrát použiť nedajú (na túto vlastnosť treba myslieť pri aplikácii).Po odlepení nezanechávajú lepidlo a neodlepujú omietku,ani farbu.
 • Nálepky od domDecor môžete použiť na akýkoľvek povrch ako napríklad skriňu, okno, dvere, detské boxy…
 • Aby sme vám uľahčili lepenie, zmenili sme typ prenosovej fólie. Nová prenosová fólia obsahuje menej lepidla a ľahšie sa odstraňuje.

Papierovú prenosovú fóliu je možné odstráňiť postupne po častiach.

odstranovanie prenosovej folie

Naše nálepky sú vhodné aj na sklo. Vinylové fólie sú obojstranne farebné a určené aj do vlhkého prostredia, napríklad na sprchovacie kúty.


 

Návod na lepenie nálepiek

 

Nalepiť nálepku na stenu je jednoduché, potrebujete na to jednu poskladanú utierku, nálepku s prenášacou fóliou ( prenášacia fólia je už na nálepke z vrchnej strany) a rovný a nesavý- povrch, na ktorý sa nálepka nalepí. (napr. rovná omietka, alebo nábytok)

 1. nálepku rozbaľte a opatrne rozviňte na rovnom a pevnom povrchu, napr. stôl. Tak, aby papierová časť nálepky bola na stole a prenášacia fólia na vrchu.
 2. vezmite utierku a poriadne pritláčajte prenášaciu fóliu na nálepky, aby sa prenášacia fólia čo najviac prilepila na nálepky . Pritláčajte dlhými ťahmi jedným smerom (je to potrebné kvôli tomu, aby sa nálepky nalepili na prenášaciu fóliu a ľahšie sa oddelili od papierovej spodnej časti).
 3. ak je nálepka z viacerých častí, je potrebné tieto časti od seba oddeliť a lepiť ich postupne, vezmite nožnice a časti od seba poodstrihávajte. (napr. 30 kvetov budete lepiť po jednom)
 4. vyberte si miesto, kde chcete mať nálepky nalepené a na mieste kde to nie je inak vidno skúste nalepiť kúsok prenášacej fólie, aby ste zistili, či sa nebude odlupovať farba zo steny. (nemalo by sa to stať, ale pre istotu)
 5. vezmite nálepku, ktorú idete nalepiť a odlepte kúsok vrchnej časti smerom dolu a nalepte vrchnú časť nálepky na stenu.. Smerom zhora dolu odlepenú časť vyhlaďte na stene pomocou utierky. Potom pomaly ťahajte zadnú časť nálepky smerom dolu tak, aby na stene ostávala prenášacia fólia s nálepkou a tú postupne vyhládzajte s utierkou znova smerom zhora dolu.
 6. nakoniec musíte dať dole aj prenášaciu fóliu a na stene vám ostane už iba nálepka, fóliu sťahujte zhora dole, ale nie kolmo k stene, ale súbežne so stenou, samozrejme pomaly a opatrne, môže sa stať, že niektoré časti nálepky sa na stenu nebudú chcieť nalepiť, vtedy musíte znova použiť utierku, alebo palec a nálepku poriadne pritlačiť k stene, aby sa prilepila.
 7. úplne posledným krokom je uhladenie nálepky na stene, zarovnanie maličkých nerovností, buď rukou, alebo utierkou.

V rovnakej kategórii
facebook